Vítejte na stránkách IF Motorsportu!

Ahoj Libore, před domácí rally je IF Motorsport velmi vysoko v celkovém hodnocení, proč si myslíš, že to tak je?

Ahoj, už delší dobu pracujeme v týmu na tom, jak nejlépe stmelit tým a dát dohromady lidi, kteří vědí, co je týmová hra!

 

Před sezonou došlo k mnoha přesunům mezi třídami, byl tam i nějaký tvůj zásah?

Já razím cestu 3 jezdců ve třídě! V případě, že jezdec nebude moci odjet daný podnik, bude za něj náhrada. A myslím, že se nám to celkem dobře daří.  Co se týče skupin, nenutím jezdce jezdit něco, když z toho nemají dobrý pocit z jízdy. Každý si tedy před sezonou sám vybere, co by chtěl jezdit a sám zváží, jestli ho nebude třeba někde jinde.

 

Co považuješ zatím za největší překvapení sezony?

V našem týmu to jsou jednoznačně kluci ve starých A8, Jirka a Jirka. Jirka Frištenský přestoupil z předohrabů do ,,plnokrevníka"  a jsem moc rád, že mu to tak dobře jede. Jirka Jaroševský si konečně našel třídu, která mu dobře sedla a zajíždí kvalitní výsledky.  Samozřejmě oceňuji i zbytek teamu, jejich svědomitý přístup ke každé soutěži a děkuji jim, že jsme tak vysoko, jako jsme.

Celkově za překvapení považuji úbytek jezdců v TR, protože je to nejprestižnější podnik u nás a ať si kdo nadává jak chce, pořadatelé odvádí dobrou práci.

 

Na závěr samozřejmě otázka - Jaké jsou cíle v TR12? IF už dlouho vede celkové pořadí, co bude na konci?

Cíl je jasný!!! Zabojovat o 1 místo celkově a všichni v teamu uděláme všechno pro to, aby se tento náš cíl proměnil ve skutečnost!

Děkuji!
TOPlist 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one